Задати питання

АНАФЕРОН для дорослих

  • Поділитися:

Абсолютного захисту від грипу і застуди немає ані у дітей, ані у дорослих. Якщо захворіла дитина, її починають лікувати. І лікують дуже ретельно. А ось дорослі вважають застуду чимось несерйозним, зазвичай переносять її на ногах.

Анаферон - захист для всієї родини

Самі по собі грип і застуда не так страшні. 7 днів хвороби, потім ще тиждень-два на відновлення - і все. По-справжньому боятися необхідно ускладнень: отити, бронхіти, пневмонії - можуть бути смертельно небезпечними.

Викличе грип ускладнення або ні, залежить від декількох чинників:

  • Стан імунітету. Чим слабший захист, тим вище ризик ускладнень. Тому до ускладнень після грипу більше схильні люди, чий імунітет є ослабленим.
  • Наявність хронічних захворювань збільшує вірогідність розвитку ускладнень. У зоні ризику люди, що страждають захворюваннями дихальної системи.

Найефективніший спосіб уникнути зараження вірусами грипу та застуди, а, значить і ускладнень, — це зміцнення імунітету.

На сьогодні в аптеках представлена безліч препаратів, що коригують роботу імунної системи людини. Один з гідних представників цього класу - препарат АНАФЕРОН.

Анаферон для дорослих

АНАФЕРОН дорослий активує власний імунітет, що важливо, не виснажує його і не викликає звикання. Препарат відноситься до класу противірусних ,імунокорегуючих засобів. Доведено, АНАФЕРОН для дорослих допоможе швидко вилікувати застуду та грип, зміцнити імунітет, знизити ризик виникнення ускладнень.

Згідно інструкції АНАФЕРОН дорослий з метою профілактики ГРВІ та грипу дуже зручно приймати: 1 пігулка 1 раз на день. І ви отримуєте захист від грипу та ГРВІ впродовж усього епідемічного сезону.

Профілактуйтеся і не хворійте!

  • Поділитися:
Дізнатися ціну
у найближчій аптеці
Відкрити карту
Задати питання