Задати питання

Лікування грипу та застуди

  • Поділитися:

Як відомо, віруси грипу мутують постійно. З року в рік імунітет дитини знайомиться з новим типом вірусу. Навіть дорослий " натренований" імунітет, не маючи антитіл до нових вірусів, знаходиться в зоні ризику зараження. Дитяча імунна система, яка тільки " вчиться" протистояти вірусам, особливо уразлива. Обираючи препарат для лікування грипу та ГРВІ, необхідно пам'ятати, що далеко не всі препарати мають широкий спектр противірусної дії. Більшість з них ефективні тільки при певних збудниках.

Анаферон дитячий ефективний проти різних видів вірусів

АНАФЕРОН ДИТЯЧИЙ має широкий спектр противірусної дії і ефективний у випадку зараження різними вірусами.

Щоб лікування АНАФЕРОНОМ ДЕТСКИМ грипу і застуди було максимально ефективним, починати прийом препарату слід при перших ознаках хвороби. АНАФЕРОН ДИТЯЧИЙ активізує імунітет, допомагаючи йому розпізнати вірус, як загрозу, і знищити його. Таким чином хворобу можна локалізувати на початковій стадії, зменшити вираженість симптомів супутніх грипу і ГРВІ : біль в горлі, нежить, підвищену температуру тіла, кашель, головний біль. За даними клінічних досліджень лікування АНАФЕРОНОМ ДЕТСКИМ скорочує тривалість грипу і застуди в 2 рази.

АНАФЕРОН ДИТЯЧИЙ допоможе швидко вилікувати грип і застуду у дитини та полегшити перебіг захворювання.

АНАФЕРОН ДИТЯЧИЙ - це ефективне лікування грипу та ГРВІ у дітей в поєднанні з високим профілем безпеки застосування препарату.

  • Поділитися:
Дізнатися ціну
у найближчій аптеці
Відкрити карту
Задати питання