Задати питання

Статті

 • Слабкий імунітет у дитини

  Однією з причин, чому діти часто хворіють, є слабкий імунітет у дитини. Після народження діти успадковують певний імунітет від батьків, але, все ж, слабкий імунітет у дитини — це стандартне явище особливо в ранньому віці. Для того, щоб підвищити імунітет у дитини батьки використовують різні препарати для зміцнення і підвищення ефективності роботи імунної системи, а також — народні засоби і методи.

 • Чи можна купати дитину при температурі

  Одними з найпоширеніших недуг, навіть серед новонароджених немовлят, є простудні захворювання, мами часто сумніваються чи можна купати дитину при застуді. Забезпечення гігієни є одним з обов'язкових умов по догляду за малюком, але здійснити повноцінні заходи по догляду без води досить складно.

 • Ускладнення після грипу

  Грип — вірусне респіраторне захворювання. Вірус грипу проникає через дихальні шляхи і є надзвичайно заразним. Найчастіша причина, по якій відбуваються ускладнення після грипу - коли люди переносять захворювання «на ногах» або пізно звертаються за допомогою до фахівця.

 • Основні принципи та методи загартовування

  Основні принципи загартовування засновані на тому, що організм людини здатний пристосовуватися до зміни погодних умов та оптимізувати внутрішні процеси роботи організму.

 • Чим відрізняється грип від ГРВІ та застуди

  Простудні захворювання є повсякденним явищем, визначити які можна появою відчуття слабкості та неприємними симптомами. Звичайна людина рідко вдається до питання, чим відрізняється грип від ГРВІ але ці хвороби мають відмінності про які варто знати.

Дізнатися ціну
у найближчій аптеці
Відкрити карту
Задати питання