Задати питання

АНАФЕРОН для дорослих

  • Поділитися:

Абсолютного захисту від грипу і застуди немає ані у дітей, ані у дорослих. Якщо захворіла дитина, її починають лікувати. І лікують дуже ретельно. А ось дорослі вважають застуду чимось несерйозним, зазвичай переносять її на ногах.

Анаферон - захист для всієї родини

Самі по собі грип і застуда не так страшні. 7 днів хвороби, потім ще тиждень-два на відновлення - і все. По-справжньому боятися необхідно ускладнень: отити, бронхіти, пневмонії - можуть бути смертельно небезпечними.

Викличе грип ускладнення або ні, залежить від декількох чинників:

  • Стан імунітету. Чим слабший захист, тим вище ризик ускладнень. Тому до ускладнень після грипу більше схильні люди, чий імунітет є ослабленим.
  • Наявність хронічних захворювань збільшує вірогідність розвитку ускладнень. У зоні ризику люди, що страждають захворюваннями дихальної системи.

Найефективніший спосіб уникнути зараження вірусами грипу та застуди, а, значить і ускладнень, — це зміцнення імунітету.

Противірусний препарат від грипу і застуди для дорослих

На сьогодні в аптеках представлена безліч противірусних препаратів для дорослих, що коригують роботу імунної системи людини. Один з гідних представників цього класу - препарат АНАФЕРОН.

Анаферон для дорослих

АНАФЕРОН дорослий активує власний імунітет, що важливо, не виснажує його і не викликає звикання. Препарат відноситься до класу противірусних ,імунокорегуючих засобів. Доведено, АНАФЕРОН для дорослих допоможе швидко вилікувати застуду та грип, зміцнити імунітет, знизити ризик виникнення ускладнень.

Як приймати анаферон для дорослих?

Згідно інструкції АНАФЕРОН дорослий з метою профілактики ГРВІ та грипу дуже зручно приймати: 1 пігулка 1 раз на день. І ви отримуєте захист від грипу та ГРВІ впродовж усього епідемічного сезону.

Анаферон від грипу та застуди — профілактуйтеся і не хворійте!

  • Поділитися:
Дізнатися ціну
у найближчій аптеці
Відкрити карту
Задати питання