Задати питання

Лікування грипу та ГРВІ

  • Поділитися:

Як відомо, віруси грипу мутують постійно. З року в рік імунітет дитини знайомиться з новим типом вірусу. Навіть дорослий " натренований" імунітет, не маючи антитіл до нових вірусів, знаходиться в зоні ризику зараження. Дитяча імунна система, яка тільки " вчиться" протистояти вірусам, особливо уразлива. Обираючи препарат для лікування грипу та ГРВІ, необхідно пам'ятати, що далеко не всі препарати мають широкий спектр противірусної дії. Більшість з них ефективні тільки при певних збудниках. Тоді чим лікувати дитину від грипу, який препарат буде ефективним і при цьому безпечним, як швидко можна вилікувати грип і застуду?

Анаферон дитячий ефективний проти різних видів вірусів

Чим лікувати дитину від грипу

АНАФЕРОН ДИТЯЧИЙ має широкий спектр противірусної дії і ефективний у випадку зараження різними вірусами.

Щоб лікування грипу та ОРВІ АНАФЕРОНОМ ДИТЯЧИМ було максимально ефективним, починати прийом препарату слід при перших ознаках хвороби. АНАФЕРОН ДИТЯЧИЙ активізує імунітет, допомагаючи йому розпізнати вірус, як загрозу, і знищити його. Таким чином хворобу можна локалізувати на початковій стадії, зменшити вираженість симптомів супутніх грипу і ГРВІ : біль в горлі, нежить, підвищену температуру тіла, кашель, головний біль. За даними клінічних досліджень лікування грипу, ГРВІ та застуди АНАФЕРОНОМ ДИТЯЧИМ скорочує тривалість захворювання в 2 рази.

Як швидко вилікувати грип та застуду

АНАФЕРОН ДИТЯЧИЙ допоможе швидко вилікувати грип і застуду у дитини та полегшити перебіг захворювання.

АНАФЕРОН ДИТЯЧИЙ - це ефективне лікування грипу та ГРВІ у дітей в поєднанні з високим профілем безпеки застосування препарату.

  • Поділитися:
Дізнатися ціну
у найближчій аптеці
Відкрити карту
Ми використовуємо файли cookie, щоб дозволити нашому сайту працювати належним чином, персоналізувати контент і рекламу, надавати функції соціальних мереж і аналізувати наш трафік.
Задати питання