Задати питання

Корисна інформація

 • Як має проходити лікування грипу у дітей

  Хоч грип у дітей протікає легше, ніж у дорослих, але саме діти, в зв'язку з несформованим імунітетом і гормональними перебудовами, більш схильні до зараження. Лікування грипу у дітей має бути своєчасним, оскільки в протилежному випадку не уникнути серйозних ускладнень.

 • Як підвищити імунітет дитини

  Питання «Як підвищити імунітет дитини» завжди актуальне, а в осінньо-зимовий і весняний період — особливо. Діти схильні до різних простудних і інфекційних захворювань, саме таким чином і формується імунітет.

 • Застуда у немовлят, необхідне лікування

  Якщо дорослий легко може перенести застуду на ногах, не надаючи їй особливої уваги, то лікування застуди у новонароджених має проводитися в обов'язковому порядку. Навіть незначний, здавалося б, нежить для немовляти є дуже небезпечним, оскільки блокує носове дихання, а воно у малюків переважає над ротовим.

 • Харчування дитини під час ГРВІ та застуди

  Перш ніж годувати дитину коли вона хворіє, варто пам'ятати, що її організм ослаблений і направляє всі свої сили на боротьбу з вірусом, тому харчування дитини під час застуди трохи відрізняється від звичайного. Якщо малюк приймає який-небудь противірусний препарат, наприклад «Анаферон», то його організму буде простіше впоратися з інфекцією.

 • Ліки від ГРВІ для дітей

  Ліки при ГРВІ у дітей характеризуються широким розмаїттям — вони відрізняються не тільки виробником, упаковкою, формою випуску, але і механізмом дії. Через це вибрати ефективні і безпечні ліки від ГРВІ для дітей не зовсім просто. Попередньо краще ознайомитися зі списком головних препаратів, рекомендованих при ГРВІ, а також відгуками батьків і обов'язково проконсультуватися з лікарем.

Дізнатися ціну
у найближчій аптеці
Відкрити карту
Ми використовуємо файли cookie, щоб дозволити нашому сайту працювати належним чином, персоналізувати контент і рекламу, надавати функції соціальних мереж і аналізувати наш трафік.
Задати питання