Задати питання

Дітям - дитячий препарат!

  • Поділитися:

Для 75% захворювань дитячого віку не існує спеціальних дитячих препаратів1. Тобто деякі захворювання дітей лікувати елементарно нічим. І педіатри часто вимушені використовувати препарати "для дорослих". Безпека та ефективність яких доведена лише у дорослих, а як вони вплинуть на дітей залишається тільки здогадуватися.

Анаферон дитячий, створений спеціально для дітей

За даними дослідження, проведеного в Нідерландах в 1999 році, 48% усіх призначень лікарських засобів в умовах стаціонару доводилося на препарати, що не отримали схвалення для застосування у дітей. 2

Далеко не всі фармацевтичні виробники йдуть на створення " дитячих" препаратів. Розробити дитячий препарат складніше, дорожче і довше. Набагато простіше ігнорувати проблему та сприймати дітей, як маленьких дорослих. І необхідність в окремих розробках дитячих форм відпадає сама собою.

Отже, дитячих форм препаратів недостатньо, що ж залишається педіатрам? Експерименти. Пігулки розламуються, міняються шляхи введення препаратів, вигадуються рецепти приготування "спеціального дитячого" розчину. Іноді все проходить добре. А іноді… Виникають непередбачені побічні ефекти, а передбачені - проявляються сильніше. Неправильно вибрали дозу - може настати передозування або навпаки, ефекту не буде, оскільки доза виявилася недостатньою.

Діти - це не маленькі дорослі! Існує величезна кількість захворювань, характерних тільки для дітей. Спеціальні препарати, розроблені з урахуванням дитячих вікових особливостей - потрібні.

Анаферон дитячий - дитячий препарат для лікування грипу та застуди

АНАФЕРОН ДИТЯЧИЙ - один з небагатьох препаратів, створених спеціально для дітей.

Препарат АНАФЕРОН ДИТЯЧИЙ для лікування грипу та ГРВІ - це не зменшене дозування АНАФЕРОНУ для дорослих, а окремий препарат, створений з урахуванням особливостей дитячого організму.

За 12 років існування АНАФЕРОНА ДИТЯЧОГО накопичено значний клінічний досвід по його застосуванню у дітей з 1 місяця життя. Ефективність та високий профіль безпеки були неодноразово доведені в ході численних контрольованих рандомізованих клінічних досліджень. АНАФЕРОНУ ДИТЯЧОМУ присвячені більше 600 наукових праць, включаючи статті в зарубіжних журналах. Матеріали досліджень використані в 45 дисертаційних роботах, серед яких 11 дисертацій - на здобуття вченого ступеня доктора наук.

  • Поділитися:
Дізнатися ціну
у найближчій аптеці
Відкрити карту
Ми використовуємо файли cookie, щоб дозволити нашому сайту працювати належним чином, персоналізувати контент і рекламу, надавати функції соціальних мереж і аналізувати наш трафік.
Задати питання