Задати питання

Імуномодулюючі препарати для дорослих

  • Поділитися:

Імуномодулятори для дорослих — це препарати нового покоління, які стали досить популярними.

Застуда є захворюванням, якому піддаються діти і дорослі на протязі всього часу, особливо в холодний період року. Звичайна застуда може на тиждень вивести людину зі звичного графіка. Тому імуномодулюючі препарати для дорослих є одними з найбільш популярних фармакологічних засобів.

Імуномодулюючі препарати для дорослих — це медикаментозні засоби, які надають регулюючу дію на імунну систему, частина їх має імуностимулюючий ефект. Хороший імунітет оберігає людину від атаки всіляких вірусів, в тому числі і від застуди. Але природний імунітет може бути ослаблений під дією стресів або інших несприятливих факторів, противірусні та імуномодулятори для дорослих допомагають організму активувати свої захисні функції.


Імуномодулятори

Імуномодулятори це ...

Імуномодулятори — це синтетичні або природні речовини, які виконують регулюючу дію на імунну систему дорослих для боротьби з бактеріями і вірусами. Імунна система може бути як в ослабленому стані, так і в дуже активному, тому імуномодулятори — це засоби, які не тільки активізують роботу імунної системи для боротьби з інфекціями, але і надають зворотну дію — знижують імунітет, коли він після боротьби з патогенними організмами продовжує атакувати здорові клітини.

Імуномодулятори, які стимулюють захисну функцію — це імуностимулюючі засоби, препарати зі зворотною дією називаються імуносупресори.

Коли потрібно застосовувати противірусні та імуномодулюючі препарати

Щоб противірусні та імуномодулюючі препарати надавали максимально ефективну дію на організм дорослої людини, їх необхідно приймати за певним принципом. Противірусний і імуномодулюючий препарат мають активну профілактичну дію, тому дорослим їх можна приймати до настання холодного періоду, коли активність вірусів, що викликають застуду буде максимальною.

Також, противірусні та імуномодулюючі препарати, якщо їх прийняти при перших симптомах застуди, допомагають організму значно послабити прояви хвороби у вигляді високої температури, кашлю, ознобу і т.д. і скоротити терміни, необхідні для одужання.

За умови своєчасно вжитих заходів, засіб надає ефективну імуномодулюючу дію проти застуди.

Яким буває противірусний та імуномодулюючий засіб

Імуномодулюючий препарат з противірусною дією може відрізнятися своїм механізмом впливу на застуду. Виділяють противірусний та імуномодулюючий засіб, дія якого спрямована на певний фрагмент протікання хвороби. Наприклад, імуномодулятор може блокувати проникнення вірусів в здорові клітини організму, їх розмноження або безпосередньо знищувати вірус. Такий іммуномодулюючий препарат з противірусною дією називається засобом прямої дії.

Действие иммуномодулирующего средства

Існує також противірусний та імуномодулюючий засіб, який впливає на продукування білків інтерферонів, підсилює роботу власної імунної системи. Засоби, які володіють такою іммуномодулюючою формою впливу на організм, вважаються більш лояльними.

Ефективні імуностимулюючі препарати при застуді для дорослих

Досить ефективними є імуностимулюючі препарати при застуді, особливо якщо почати їх приймати при перших симптомах. Імуностимулюючі препарати на основі інтерферону або з вмістом речовин, які стимулюють вироблення цього білка власними клітинами.

Такі імуномодулятори можна використовувати безпосередньо для лікування застуди так і для профілактики. На сьогоднішній день асортиментна пропозиція фармакологічної продукції досить широка, імуностимулюючі препарати не є винятком. Однак при виборі імуностимулюючого препарату варто звернути увагу не тільки на його ефективність але і на його безпеку.

АНАФЕРОН — противірусний препарат з хорошим профілем безпеки для лікування і профілактики ГРВІ та грипу.

  • Поділитися:
Дізнатися ціну
у найближчій аптеці
Відкрити карту
Ми використовуємо файли cookie, щоб дозволити нашому сайту працювати належним чином, персоналізувати контент і рекламу, надавати функції соціальних мереж і аналізувати наш трафік.
Задати питання