Задати питання

АНАФЕРОН ДИТЯЧИЙ - навчаємось і не хворіємо

  • Поділитися:

У вересні діти повертаються в колективи і потрапляють під атаку вірусів. Навіть оздоровлені і загартовані за усіма правилами діти можуть захворіти. Варто застудитися одній дитині, і півкласу/групи захворіє услід.

Анаферон дитячий захистить дитину у садочку або у школі

Діти, які відвідують в дитячий садок, і молодші школярі хворіють в середньому до 6 разів на рік. Батьків не повинно лякати те, що діти так часто хворіють. Дитячий імунітет ще " тренується" боротися з вірусами. Але від хвороби до хвороби - імунітет стає сильнішим. І вже в старших класах дитина хворіє рідше.

Але, на жаль, залишити дитину боротися наодинці з вірусами грипу і застуди не можна. Ризик бактеріальних ускладнень після вірусних інфекцій у дітей є дуже великим. Якщо імунітету вчасно не надати підтримку, то через декілька днів до вірусної застуди, можуть приєднатися бактеріальні ускладнення: бронхіт, ангіна, гайморит, отит та ін.

АНАФЕРОН ДИТЯЧИЙ - противірусний препарат для лікування грипу та застуди у дітей з 1 місяця.

АНАФЕРОН ДИТЯЧИЙ створений спеціально для дітей і має високий профіль безпеки (детальніше в інструкції). Препарат активує імунітет і допомагає боротися з вірусами, полегшує перебіг хвороби та сприяє швидкому одужанню.

АНАФЕРОН ДИТЯЧИЙ - препарат за доступною ціною для лікування та профілактики грипу і застуди у дітей.

  • Поділитися:
Дізнатися ціну
у найближчій аптеці
Відкрити карту
Ми використовуємо файли cookie, щоб дозволити нашому сайту працювати належним чином, персоналізувати контент і рекламу, надавати функції соціальних мереж і аналізувати наш трафік.
Задати питання