Задати питання

Як має проходити лікування грипу у дітей

  • Поділитися:

Хоч грип у дітей протікає легше, ніж у дорослих, але саме діти, в зв'язку з несформованим імунітетом і гормональними перебудовами, більш схильні до зараження. Лікування грипу у дітей має бути своєчасним, оскільки в протилежному випадку не уникнути серйозних ускладнень.

Лікування грипу у дітей

Незважаючи на те, що вірус грипу дуже часто викликає захворювання, як лікувати грип у дітей, знають далеко не всі батьки. Часто вони вдаються до виключно народних методів лікування, тільки погіршуючи цим ситуацію. Лікування грипу у дітей обов'язково має бути комплексним — значення має не тільки симптоматична але і етіотропна терапія.

Перед тим, як лікувати грип у дітей, слід, в першу чергу, забезпечити дитині адекватний питний режим, повноцінне вітамінізоване харчування, обмежити його контактування з іншими дітьми і дорослими, регулярно провітрювати приміщення, де знаходиться дитина, і зволожувати повітря.

Далі в статті ми розповімо що потрібно робити, коли грип у дітей, як лікувати і які ліки можна застосовувати.

Що можна і не можна давати дітям від грипу

Дитячий грип має свої особливості і не всі ліки, які можна застосовувати дорослим, дозволені дітям. Як вже говорилося вище, дітям від грипу, в першу чергу, необхідно забезпечити рясний питний режим і регулярне провітрювання кімнати. З ліків бажано приймати противірусні препарати.

Дитячий грип, як правило, завжди супроводжується високою температурою, тому доцільні також жарознижуючі засоби. Якщо до загальної симптоматики приєднався ще кашель, застосовуються протикашльові препарати різного механізму дії залежно від характеру кашлю. Однак сиропи від кашлю дітям до 4 років слід застосовувати з обережністю і обов'язково після консультації з лікарем.

Ні в якому разі дітям від грипу не призначаються антибіотики. Вони застосовуються тільки в разі приєднання бактеріальної інфекції.

Також грип не вилікуєш тільки антигістамінними, рослинними, комбінованими протизастудними препаратами, вітамінами.

Ліки від грипу для дітей

До вибору ліки від грипу для дітей слід підходити вкрай серйозно. Найкраще не займатися самолікуванням і попередньо проконсультуватися з лікарем.

Ліки від грипу для дітей мають бути, в першу чергу, безпечним, і звичайно ж ефективним. Противірусний препарат з широким спектром дії «Анаферон» — можна застосовувати з 1-го місяця життя за схемою зазначеною в інструкції. Препарат має хороший профіль безпеки, мінімальну ймовірність побічних ефектів, не містить барвників і ароматичних добавок.

При температурі у дітей застосовуються жарознижуючі ліки переважно на основі парацетамолу, або ібупрофену.

Залежно від характеру кашлю можуть призначатися муколітичні, відхаркувальні, протикашльові ліки.

  • Поділитися:
Дізнатися ціну
у найближчій аптеці
Відкрити карту
Ми використовуємо файли cookie, щоб дозволити нашому сайту працювати належним чином, персоналізувати контент і рекламу, надавати функції соціальних мереж і аналізувати наш трафік.
Задати питання