Задати питання

Як підняти імунітет дитині 3-х років

  • Поділитися:

У віці 3 років дитина починає піддаватися стресу — саме в цей період відбувається максимальне зростання малюка, він починає входити в дитячий колектив, де знайомитися не тільки з новими дітками, але й з новою, невідомою флорою. Якраз в цей період у батьків і може виникнути питання, як підняти імунітет дитині 3 років.

Повысить иммунитет ребенку 3 лет

Те, що дитина хворіє — цілком нормально. Однак, якщо дитина хворіє на ГРВІ більше, ніж 6 разів на рік, якщо вони протікають у нього важко та довше, ніж слід було б, якщо у нього схильність до алергічних реакцій, герпетичних висипань на губах, то можна запідозрити ослаблення імунної системи. В такому випадку слід вживати будь-які заходи щодо підвищення імунітету.

Далі в статті розповімо, чим та як підняти імунітет дитині 3 років, які ліки для цього застосовуються та чи можна це зробити без додаткових препаратів.

Чим та як підняти імунітет дитині

Багатьох батьків лякає схильність свого малюка до частих захворювань, однак, чим підняти імунітет дитині, знають далеко не всі. Одні відразу вдаються до дорогих, але при цьому сумнівної ефективності ліків, інші — до широко відомих народних методів, при цьому часто забуваючи про головне.

Перш, ніж підняти імунітет дитині 3 років, слід оцінити та підкоригувати його режим дня та харчування.

Малюкові потрібне раціональне, повноцінне харчування з високим вмістом в їжі вітамінів та мінералів. Не менш важливим є й повноцінний відпочинок дитини, здоровий сон, тривалістю не менше 8 годин.

Необхідно стежити також за фізичними та розумовими навантаженнями дитини, по можливості запобігаючи перевантаження та стресів. Важлива й загальна атмосфера в родині — любов, взаєморозуміння, гармонія — тільки в таких умовах дитина може бути здоровою. Якщо у батьків є шкідливі звички, від них слід обов'язково позбутися.
 
Тільки створивши всі вище перераховані умови, можна говорити про те, як підняти імунітет дитини 3 років.

Як підняти імунітет дитини за допомогою препаратів

Порадити, як підняти імунітет у дитини, найкраще може тільки лікар. В першу чергу необхідно знайти причину зниженого імунітету — дуже часто це можуть бути різні імунодефіцити, приховані інфекції, а іноді звичайні стреси, або гіповітаміноз.

Анаферон Дитячий

У наш час дитині часто допомагають підняти імунітет різні препарати. З цією метою можуть призначатися вітамінні препарати, мінеральні комплекси, БАДи, полівалентні препарати, антиоксиданти. Рослинні імуностимулюючі препарати такі, як елеутерокок, женьшень, ехінацея, прополіс, китайський лимонник, також допомагають підняти імунітет. Препарати на основі інтерферонів, або індуктори інтерферонів, призначаються в основному для профілактики або лікування простудних захворювань.

Для підвищення імунітету у дитини 3-х років, особливо в період епідемій, фахівці рекомендують використовувати противірусний препарат Анаферон дитячий. Він відмінно захищає від грипу та застуди за рахунок широкого спектра противірусної активності, та активації механізму імунної системи.

  • Поділитися:
Дізнатися ціну
у найближчій аптеці
Відкрити карту
Ми використовуємо файли cookie, щоб дозволити нашому сайту працювати належним чином, персоналізувати контент і рекламу, надавати функції соціальних мереж і аналізувати наш трафік.
Задати питання