Задати питання

Як вибирати препарати для профілактики грипу

  • Поділитися:

Існують препарати для профілактики грипу, які дозволяють уникнути захворювання навіть у період епідемії, особливо гостро це питання стоїть по відношенню до дітей. Дуже потребують профілактичних заходів і препаратів діти, які починають ходити в дитячий садок, де вони зіштовхуються з великою кількістю збудників хвороб, підлітки, імунна система яких перебуває в стані переформування, а також ті, хто має слабку вроджену імунну систему.

Препарати для профілактики грипу поділяються за механізмом впливу і формами — таблетки, ін'єкції, спреї. При підборі препаратів, батькам варто керуватися рекомендаціями лікаря або індивідуальними особливостями своєї дитини.

Препараты для профилактики гриппа

Які ліки для профілактики грипу бувають

Сучасні ліки для профілактики грипу бувають у вигляді засобу для специфічної профілактики — вакцини. Препарати специфічного впливу, які попереджують розвиток захворювань — ліки для профілактики грипу, ГРВІ та інших захворювань, викликаних вірусами.

Також існують засоби, які мають неспецифічний ефект — ці ліки перешкоджають зараженню усіма респіраторними інфекціями, викликані не тільки вірусами. Досить поширеними є ліки для профілактики грипу, які насичують організм інтерферонами або стимуляторами їх синтезу.

Адаптогени — це препарати рослинного походження, які тонізуючим чином впливають на імунну систему організму дітей.

Кожні ліки для профілактики грипу з перерахованих вище засобів мають свої переваги і недоліки, в тому числі, вікові обмеження. Тому, перш, ніж використовувати будь-які ліки у вигляді таблеток або інших засобів для профілактики грипу у дітей краще проконсультуватися з лікарем.

Що повинні включати таблетки для профілактики грипу

Таблетки для профілактики грипу повинні мати ефективний вплив на вірус грипу, а також мінімізувати його здатності до розмноження. Крім того, таблетки для профілактики грипу повинні посилювати роботу імунної системи, яка сама здатна виробляти інтерферони.

Білки інтерферони здатні продукуватися імунною системою людини, їх функція полягає в боротьбі з інфекціями. Вони впливають не тільки на вірус грипу, але і на всі вірусні частинки. Таблетки для профілактики грипу у дітей повинні бути максимально безпечними і не давати побічних ефектів на роботу органів і систем дитини.

Варто також пам'ятати, що крім таблеток існує й інша профілактика.

Грип, як і всі інші хвороби, набагато рідше впливає на дітей, які ведуть активний і здоровий спосіб життя. Загартовування у вигляді щоденних прогулянок на свіжому повітрі, помірне фізичне навантаження, здорове харчування — це гідна безмедикаментозна профілактика. Грип також можна попереджати вживанням фруктів з вітаміном С, варенням зі смородини та малини, а також великою кількістю гарячих напоїв.

Хороший засіб для профілактики грипу дітям

Своєчасна профілактика грипу для дітей дозволяє знизити ймовірність захворювання, тим самим захистити їх від побічних ефектів, які може давати це захворювання. Нажаль, діти не завжди мають достатньо сильною імунною системою, тому іноді застосування імуномодулюючих ліків є повністю виправданим.

З огляду на постійну мутацію і виникнення різних штамів грипу, досить складно створити універсальний засіб для профілактики грипу. Гомеопатичний препарат у вигляді таблеток «Анаферон» є одними з ефективних засобів для профілактики грипу дітям, який часто рекомендують педіатри. Ці таблетки призначають для попередження вірусних захворювань, також ефективно вони справляються із захворюванням на початкових стадіях. Це засіб для профілактики грипу послаблює прояви хвороби і скорочує терміни для одужання.

Профілактика грипу для дітей за допомогою «Анаферон» доступна навіть для малюків віком після 1 місяця. Цей засіб для профілактики грипу добре поєднується з іншими препаратами, не має штучних барвників, має м'який вплив на організм і не викликає звикання. «Анаферон» можна купити для профілактики грипу дітям в будь-якій аптеці без рецепта.

  • Поділитися:
Дізнатися ціну
у найближчій аптеці
Відкрити карту
Задати питання