Задати питання

Застуда: кашель та нежить у дитини. Ефективне лікування

  • Поділитися:

Діти хворіють на різні хвороби та з різною періодичністю, але особливо частою є застуда. Невід'ємні симптоми, якими супроводжується застуда — кашель та нежить. Лікування цих проявів проходить в індивідуальній формі в залежності від організму кожної дитини, та реакції на медичні ліки.

Простуда у ребенка

Якщо у малюка кашель, застуда, нежить, лікування зазвичай проходить із застосуванням фармакологічних ефективних засобів.

Однак не варто поспішати давати перший-ліпший засіб, потрібно уважно вивчити інструкцію препарату, щоб переконатися в його безпеці та гіпоалергенність, особливо, якщо у дитини простежується схильність до алергічних реакцій.

Чим м'якше вплив препарату на організм дитини, тим менш імовірно виникнення побічних ефектів, коли у дитини спостерігаються застуда, кашель, нежить. Лікування буде максимально ефективним і безпечним, якщо проконсультуватися з лікарем.

Не завжди кашель та нежить це застуда, тому лікування, призначене самостійно може бути не тільки не об'єктивним, але й завдати шкоди організму малюка. Навіть якщо засіб прописав лікар, але у малюка під час лікування з'явилися хоч найменші ознаки не сприйняття ліків, потрібно негайно припинити їх давати та зв'язатися з педіатром.

Чим лікувати застуду у дитини

Існує великий вибір засобів, чим лікувати застуду у дитини, але це не означає, що потрібно придбати всі, та давати їх малюкові.

Перш ніж лікувати дитину від застуди варто пам'ятати, що антибіотики не входять до переліку ефективних препаратів від цієї хвороби. Вони призначаються тільки педіатром, за умови, що є присутнім бактеріальна інфекція. Ще один фактор у виборі, чим лікувати застуду у дитини, це сумісність препаратів.

Ефективні засоби від застуди, кашлю та нежиті дітям

Вибираючи засоби від застуди, нежитю, а також кашлю, необхідно звертати увагу на комплексність дії та певні вікові обмеження на прийом ліків.

Наприклад, ефективний засіб від застуди дітям «Анаферон», можна давати навіть немовлятам віком від 1-го місяця. Він стимулює вироблення білка інтерферону, який допомагає боротися з інфекцією, зменшує концентрацію вірусів, активує механізми імунного захисту.

Особливо ефективним засіб від застуди дітям «Анаферон» буде в тому випадку, якщо почати його приймати відразу після появи перших симптомів — за принципом, чим раніше, тим краще!

Своєчасне лікування запобігає виникнення ускладнень або розвиток хронічних захворювань.
  • Поділитися:
Дізнатися ціну
у найближчій аптеці
Відкрити карту
Ми використовуємо файли cookie, щоб дозволити нашому сайту працювати належним чином, персоналізувати контент і рекламу, надавати функції соціальних мереж і аналізувати наш трафік.
Задати питання