Задати питання

ЗАХИСТ від ускладнень

  • Поділитися:

Як говорять фахівці: "Страшний не грип, а його ускладнення". Бронхіт, пневмонія, ангіна, синусит, отит, гайморит – це неповний перелік бактеріальних ускладнень грипу у дітей. Вірус грипу послаблює імунітет і, цим сприяє приєднанню бактеріальних інфекцій.

Анаферон дитячий запобігає ускладненням

У дитини розвинулася бактеріальна інфекція, якщо:

  • Через 4-5 днів від початку захворювання грипом або застудою стан дитини погіршується. Грип і застуда важко протікають перші декілька днів, потім стан дитини має покращитися. Стан не покращується - до лікування грипу можливо доведеться додати антибіотики.
  • Знову проявляється інтоксикація - млявість, слабкість, підвищена пітливість. У дитини різко знижується апетит, спостерігаються ознаки апатії або, навпаки, збудження.
  • Зберігається підвищена температура тіла
  • Змінюється відтінок шкіри дитини. При грипі - шкіра червоніє. Якщо почалося бактеріальне ускладнення - шкіра стає блідою із сіруватим відтінком.

Але точно визначити бактеріальне захворювання і призначити антибіотикотерапію може тільки лікар. Ніколи не давайте дитині антибіотики при грипі без консультації з лікарем.

Приблизно у 15-20% випадків грип і ГРВІ закінчуються ускладненнями.

Зменшити ризик приєднання бактеріальних ускладнень і уникнути прийому антибіотиків при застуді та грипі, можна за допомогою імуномодулюючих препаратів. Вони посилюють імунну відповідь організму на атаку вірусів. У педіатрії широке застосування отримав препарат АНАФЕРОН ДИТЯЧИЙ. Препарат застосовується для терапії вірусних інфекцій верхніх дихальних шляхів у дітей з 1 місяця життя.

АНАФЕРОН ДИТЯЧИЙ не дозволяє вірусній інфекції послабити імунітет, зміцнюючи його. За даними досліджень, АНАФЕРОН ДИТЯЧИЙ скорочує вірогідність приєднання бактеріальних ускладнень у 2 рази.

АНАФЕРОН ДИТЯЧИЙ зменшує інтенсивність і тривалість основних симптомів грипу і застуди: біль у горлі, кашель, закладеність носа, головний біль, підвищена температура тіла.

Завдяки своїй здатності попереджати приєднання бактеріальних інфекцій і розвиток ускладнень, АНАФЕРОН ДИТЯЧИЙ ефективний навіть при пізно і несвоєчасно розпочатому лікуванні.

  • Поділитися:
Дізнатися ціну
у найближчій аптеці
Відкрити карту
Ми використовуємо файли cookie, щоб дозволити нашому сайту працювати належним чином, персоналізувати контент і рекламу, надавати функції соціальних мереж і аналізувати наш трафік.
Задати питання